-

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'DAN AKSARAY'IN ULAŞIM PROJELERİNE TAM DESTEK

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Aksaray’ın ulaşımını ilgilendiren konuları aktarmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ziyaret etti.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU'DAN AKSARAY'IN ULAŞIM PROJELERİNE TAM DESTEK
08 Temmuz 2021 - 11:11
Şehre ulaşım alanında yeni yatırımlar kazandırmak ve vatandaşların beklentilerini karşılamak adına geçtiğimiz günlerde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında birtakım ziyaretler yapılmıştı. Bu ziyaretlerde şehrin genelinde bulunan Karayolları ağındaki yolların durumu ile Karayolları ağına alınması gereken yollar, şehir giriş-çıkışının düzenlenmesine yönelik yapılan projeler ve ilçe bağlantı yollarının yapılması konuları masaya yatırılmıştı.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu’nun Bakan Karaismailoğlu’na yaptıkları bu ziyarette de üzerinde çalışılan ulaşım konularında gelinen son noktalar değerlendirildi.

Yapılan ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; ‘’Milletvekilimiz Sayın Cengiz Aydoğdu ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettik. Şehrimizi geliştirecek, büyütecek ve vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlayacak birçok konuyu görüştük. Şehrimizin ulaşımını ilgilendiren konularını geçtiğimiz günlerde yaptığımız bazı ziyaretlerde dile getirmiştik ve üzerinde çalışmalara başlamıştık. Bugün yaptığımız ziyaret ile de Sayın Bakanımızla şehrimizin ulaşımı noktasında yürütülen çalışmaların istişaresini gerçekleştirdik. Sayın Bakanımızdan şehrimizin geleceğini ilgilendiren çalışmaların yapılması noktasında yeni projelerin sözünü aldık. İlgi ve alakalarından dolayı Sayın Bakanımıza ve Milletvekilimize teşekkür ediyorum.’’
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum