-

GÜLAĞAÇ KAYMAKAMLIĞINA ATANAN TUNAHAN NAS GÖREVE BAŞLAR BAŞLAMAZ VATANDAŞLARIN ARASINDA

03.09.2021 tarihli İçişleri Bakanlığı oluru ile Gülağaç Kaymakam Vekili olarak atanan ve 06.09.2021 tarihi itibariyle göreve başlayan Tunahan Nas görevine başlar başlamaz vatandaşları ziyaret etti.

GÜLAĞAÇ KAYMAKAMLIĞINA ATANAN TUNAHAN NAS GÖREVE BAŞLAR BAŞLAMAZ VATANDAŞLARIN ARASINDA
10 Eylül 2021 - 09:50
Gülağaç kaymakamı Tunahan Nas beraberinde İlçe Emniyet Amiri Yusuf Canevi ile birlikte ilçede kurulan pazarı ziyaret ederek esnaflara hayırlı işler dileklerini ilettiler. Pazarcı esnafı ve Pazar alışverişini yapan vatandaşlar ile tek tek ilgilenen ve sohbet eden Kaymakam Nas dilek ve talepleri dinledi.
İlçede faaliyet gösteren esnafları da ziyaret eden Kaymakam Tunahan Nas esnaflara hayırlı ve bereketli işler dileğinde bulundular.

Kaymakam Tunahan Nas beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Emniyet Amiri ve İlçe Jandarma Kom. V. ile birlikte ilçedeki Halk Eğitim Merkezi ve Kadın Kültür Evi’ni ziyaret ederek yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Halı dokuyan ve çeşitli ürünler üreten bayanları tebrik eden Kaymakam Nas üretimin ve istihdamın çok önemli olduğunu belirtti.

Gülağaç Kaymakamı Tunahan Nas Gazilerimizi de ziyaret etti. ilçede ikamet eden Gaziler Mehmet Kılıç ve Zülfikar Uzun'u ziyaret ettiler ve Gazilerimizle bir süre sohbet ettiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum