-

Maydonoz Döner, Türkiye'de başlayan lezzet yolculuğunu Avrupa'ya taşıyor

Cuma Dağlı "İlk şubemizin hazırlıklarını tamamladık ve Kasım ayında açılışını yapacağız. Bununla birlikte devamında art arda 10 şube açmak üzere hazırlık yapıyoruz"

Maydonoz Döner, Türkiye'de başlayan lezzet yolculuğunu Avrupa'ya taşıyor
02 Kasım 2023 - 18:17
Maydonoz Döner, Türkiye'de başlayan lezzet yolculuğunu Avrupa'ya taşıyor.Aksaraylı iş adamı Cuma Dağlı tarafından kurulan Maydonoz Döner 2 ayrı fabrikasında aylık üretimini 20 tona çıkartarak üç ülkeye bayilikler vermiş Türkiye'nin içerisinde 40 ilde 190 bayisiyle hizmet veriyordu. Şimdi ilk defa Avrupanın kapısını aralıyor.

Sosyal medya hesabından müjde veren Dağlı şunları paylaştı: "İlk şubemizin hazırlıklarını tamamladık ve Kasım ayında açılışını yapacağız. Bununla birlikte devamında art arda 10 şube açmak üzere yatırım yapacak olan fon şirketi kurulumunu gerçekleştirmek için bugün Ankara'da bir araya geldik.
Hikayesi olanların markası olan Maydonoz Döner çatısı altında zımba gibi ekibimizle birlikte Türk yemeği döneri üstün hizmet standartlarında tüm dünyaya yedirmek için sabırsızlanıyoruz."
dedi
Her fırsatta Aksarayı gururlandıran hemşehrimiz Cuma Dağlı" Maydonoz Döneri " Dünya markası yapma yolunda hızla ilerliyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum