AKSARAY'DA BAYAN KUAFÖRLERE YÖNELİK BİRLİK, BERABERLİK VE MOTİVASYON EĞİTİM PROGRAMI

Aksaray Berberler ve Kuaförler Odası tarafından Grand Gala Delüx Düğün Salonunda Bayan Kuaförlere yönelik birlik, beraberlik ve motivasyon eğitim programı düzenlendi.

11 Şubat 2019 - 15:38

Düzenlenen eğitim programına Aksaray Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde bayan kuaförü olarak hizmet veren Resmiye KARADEMİR Topuz Show grubunda sahne alarak organizasyona katıldı.

Geçtiğimiz günlerde 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanununun 35. Maddesindeki şartları taşıması sebebi ile Erkek Kuaförü Ustalık Belgesini alan Resmiye KARADEMİR ilimizde ilk bayan erkek kuaförü unvanını aldı. Diplomasını Aksaray Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Murat KESKİN’den alan Polisevi Bayan Kuaförü Resmiye KARADEMİR erkek saç kesim teknikleri ile bayan saç kesim tekniklerini birleştirip bayan müşterilerine üst düzey saç kesim hizmeti vermeyi hedeflediğini,“ Hangi mesleği yaparsan yap en iyisini yap. Yaptığın iş toprağın altına gömdüğün iş bile olsa en iyisin yap.”  Felsefesi ile mesleğini her zaman bir adım öne taşımanın gururunu yaşadığını, mesleğine olan sevgisinin öğrenmenin sınırının olmadığını başarıyı azim ve kararlılıkla yakaladığını söyleyen Resmiye KARADEMİR, bu süreçte kendisine desteğini esirgemeyen başta İl Emniyet Müdürü Sayın Ali KARABAĞ’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..